קטגוריותספין שנאה בפחות מ-2000 ש״ח

מבצע: ספין שנאה בפחות מ-2000 ש״ח!

אתמול בצהריים יצאה תנועת ״רגבים״ בציוץ נרגש אודות עתירה שהגישה נגד המפכ״ל והיועמ״ש בדרישה ״לעצור ולחקור את מובילי המחאה בחשד להמרדה״.
הציוץ פורסם בשעה 13:14, ועוד קודם לכן הפיצה התנועה את דבר העתירה לעיתונאי החצר שלה, כדי שאלה יצטרפו.

עוד בטרם תנועת ״רגבים״ עצמה בישרה לאומה על העתירה הדרמטית, היו יחצ״נים המתחפשים לעיתונאים שטרחו לדווח עליה בהתרגשות. בהמשך, הצטרף גם מיודענו אראל סג״ל, לו הועבר תיעוד נרגש מניסיונה של ״רגבים״ להמציא את העתירה לעו״ד גלעד שר, המייצג כביכול את ״הדגלים השחורים״.
ויש לנו ספין.

אלא מאי?
שכל משפטן מצוי ידע, מהרגע הראשון, שמדובר בעתירת סרק לצרכי יח״צ, שכל תכליתה הנהי והבכי שיתלווה לדחייתה על הסף. גם ״רגבים״ ידעה את זה (זו לא התנועה ״למשילות״ המגוחכת).
הנה 👇 , לדוגמה, מה שאני עניתי לבלוך בשעה 12:55, אפילו לפני הציוץ של ״רגבים״ (שילה פריד חסם אותי).

ואכן, בחלוף כמה שעות, העתירה נזרקה מכל המדרגות, בפסק דין שאורכו עמוד, ואפילו ללא צורך בתגובה (וללא הוצאות, אף על פי שמדובר בעמותת ימין).
רגבים צייצו את ציוץ האכלו לי שתו לי המצופה מהם, ובתכנית ״הפטריוטים״ הקדישו אייטם בכייני לדחיית העתירה. הספין הושלם: בג״ץ הרשע מפלה אותנו

וכך, בעלות זניחה של 1948 ש״ח, ובתמיכה נלהבת של תועמלנים ויחצ״נים שמשום מה נקראים ״עיתונאים״ – הצליחה תנועה שבכלל עוסקת בהגנה על קרקעות לעשות סיבוב על נמר השנאה נגד בג״ץ המשוקץ.
בעתירה לא היה כלום מבחינה משפטית, אבל מה אכפת לכל השותפים לספין להרוס את מה שנשאר מהממלכה?

בוקר טוב.


למה לא לסחוט את לימון הספין עד הסוף?